HAKKIMIZDA

Tatilsitemiz ;2014 yılında kurularak Turizm sektöründe hizmet vermeye başlamış siz değerli misafirlerimiz sayesinde Turizm Sektöründe vazgeçilmez yerini almıştır.Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Hepimiz yıl boyunca çok çalıştık, yorulduk ve tatili hak ettik. Yaz geldi, şimdi bütün yılın yorgunluğunu üzerimizden atmanın zamanı... Sakın bunca masraf ve ödemem varken tatile nasıl bütçe ayıracağım diye düşünmeyin. Fiyat ve kampanyalarımızı incelediğinizde tatilinizi evinizde geçirmenin daha masraflı olduğunu fark edeceksiniz. Rezervasyon tutarını bir anda ödemeniz gerekmiyor. Sizin için hazırladığımız vade farksız, peşinatsız, taksitli ödeme seçeneklerimiz tam bütçenize göre ayarlandı. Ürünlerinden hizmetlerine, kadrosundan rezervasyon sistemine ve hatta ofislerine kadar yenilenen Tatilsitemiz, çok önemli bir misyon yürütüyor; kaliteli tatil her gelir grubuna mensup müşterilerimizin hakkıdır....kalitenin lüks olmadığı, lüksün de kalite anlamına gelmeyeceği bilinciyle hareket ediyoruz.

Bize göre kaliteli tatil; fiyat-ürün dengesi kurulmuş, vaat edilen hizmetlerin eksiksiz ve zamanında temin edildiği, kendi kategorisindeki en iyi seçenekleri sunabilen ve finansal açıdan güçlü bir acentenin güvencesi altında gerçekleştirilen bir tatildir. Portföyümüz; hemen her bölgede bulunan, çocuklu aileler olduğu kadar tek başına seyahat etmeyi sevenlere, gençlere, genç kalmayı becerenlere, spor tutkunlarına, huzuru arayanlara, çılgınca eğlenenlere, ve tarihle iç içe yaşamayı düşleyenlere kadar çok çeşitli tatilci tipi ve beklentisini karşılayabilecek sayı ve özellikte otel ve tatil köylerinden oluşmaktadır. Kültür turlarından hoşlanan dostlarımız için ise çok hoş sürprizlerimiz var. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat ve ödeme koşullarıyla ülkemizi keşfe çıkabilirsiniz.

Saygılarımızla

Copyright 2021 Tatil Sitemiz